W związku z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 22/2020 ws. przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności Politechniki Wrocławskiej wprowadzony zostaje szereg ograniczeń w funkcjonowaniu Uczelni, w tym Działu Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów. Szczegółowa informacja nt. możliwości złożenia wniosku/ów … Czytaj dalej Stypendia na semestr letni 2019/2020 w okresie ograniczego funkcjonowania uczelni (w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności Politechniki Wrocławskiej)